Contact
Green Shipping Waddenzee

Image

Team programma Green Shipping Waddenzee

Image

Marloes Telgenhof
Programma Manager


marloes.telgenhof@fme.nl
+316 124 66 401

Image

Leo van der Burg
Business Development Manager FME kantoor Noord

leo.van.der.burg@fme.nl
+316 506 62 745

Image

Carst Ivo Meijer
Adviseur Funding & Innovatie


carstivo.meijer@fme.nl
+316 156 30 159

Image

Arjen Bosch
Externe betrekkingen en BDM


arjen.bosch@delaar.com
+316 546 04 919

Image

Jord Drontmann
Project Manager


jord.drontmann@fme.nl
+316 211 83 191

Image

Ellen van Zonneveld
Communicatie FME Noord


ellen.van.zonneveld@fme.nl
+316 553 71 142

Image

Priscilla van den Broek-Breukhoven
Controller

priscilla.breukhoven@fme.nl
+316 273 34 687

Projectleiders Green Shipping Waddenzee

Image

Jurjen Poorting
Projectleider Ontwikkeling Maritieme Methanolsystemen

j.poorting@electricshipfacilities.com
+316 532 34 377

Image

Benjamin Bolman
Projectleider Groene waterstof haven Den Helder

benjamin.bolman@engie.com
+316 223 29 815

Image

Philip Drontmann
Projectleider H2 Ecolution


philip@alliantiemanager.com
+316 513 80 641

Image

Oscar Grooten
Projectleider Waterstof voor Walstroom


o.grooten@eekels.com
+316 510 09 936